In juli genoten we van een heerlijk weekend Mechelen. Benieuwd naar de stad? Bekijk ons filmpje en reis met ons mee!
Volg mij op YouTube!
Vind je onze video van Mechelen leuk? Geef dan een duimpje omhoog en volg mij op YouTube! Daar vind je nog meer toffe reisfilmpjes!
Een heerlijk weekend Mechelen
Gent, Antwerpen en Brugge zijn fijne steden, maar wil je wel eens wat anders zien? Tussen Antwerpen en Brussel vind je het pareltje Mechelen. Een mooie, sfeervolle stad met prachtige sierlijke gebouwen, goede restaurants en een leuke winkelstraat. Je kunt er varen over de Dijle, wandelen langs het water, genieten van de sfeervolle Kruidtuin, dwalen door het Groot Begijnhof en naar de top van de Sint-Romboutstoren voor een geweldig uitzicht. De Grote Markt met het Stadhuis zijn een belevenis op zich. Pak een terrasje met een lekker drankje en hapje en geniet van alle bedrijvigheid op het plein. Heerlijk! Natuurlijk kan je in Mechelen ook heerlijk eten of een Belgisch biertje drinken. Een paar dagen genieten in Mechelen, dat is zeker een goed idee!
Meer over ons weekend Mechelen!
- Fotoblog van een weekend Mechelen
- ANWB extra – Antwerpen & Mechelen
- Meer over leuke bezienswaardigheden in België
Een weekend Mechelen, lijkt jou dat wat?
Volg mijn reisavonturen! Facebook – Youtube – Twitter – Instagram – Bloglovin
Wat een mooi filmpje weer Marcella! Hebben jullie een drone?
Ja, we hebben een drone. De DJI Spark. Leuk om ook die shots terug te zien in een filmpje!
Wat een leuk filmpje! Ik ken de stad niet maar dit nodigt wel uit 😀
Thanks Sabine! Leuk dat je nu nieuwsgierig geworden bent naar Mechelen!
Heel leuk! Mechelen lijkt me ook echt een leuke stad. En… ik wil ook een drone, zo ontzettend gaaf!!!!!
Mechelen is absoluut leuk Sanne! We willen nog veel meer leuks doen met de drone. Veel oefenen maar! 😉
Hele gave video is het geworden! Leuk om te zien hoe je video’s steeds beter worden! En ik lees dat jullie de Dji Spark hebben, hoe bevalt ie? Ivo heeft zijn Dji Phantom 3 verkocht met het idee een Spark aan te schaffen…
Dankjewel Eva! En mooi compliment dat onze video’s steeds beter worden. Ik zal het doorgeven aan Jan, want hij doet hier ’t meeste in 🙂 De DJI Spark bevalt goed! De kwaliteit schijnt tov van de Phantom 3 iets minder te zijn. Al is hij een stuk compacter.
Leuk filmpje en wat gaaf dat jullie een drone hebben. Mechelen is een heerlijke stad, wij hebben er volop genoten.
Mechelen is echt heel leuk ja! We willen nog veel meer met de drone doen. Hij gaat mee naar Zweden!
Nooit geweest Mechelen, maar ziet er mooi uit. En echt superleuk gedaan met die drone!
Groetjes,
Julia Koning
Dankjewel Julia!
Wat een super knap in elkaar gezet filmpje. heel sfeervol. Heb zelf nu geen geluid aanstaan, dus weer niet of er ook nog geluid bij zit.
Ik wil ook graag wat meer filmmateriaal gaan gebruiken op mijn blog, maar ben echt nog een newbie op dat gebied. Heb in elk geval al een (action)camera en een selfie stick waar dat ding ook op past. Binnenkort maar eens de eerste stapjes nemen.
Ik zal je compliment doorgeven aan Jan. Hij zet onze filmpjes vakkundig in elkaar. Ben altijd superblij met het mooie resultaat! Er zit inderdaad ook geluid onder, dus misschien moet je nog eens kijken. Jan monteert zoveel mogelijk op de maat van de muziek.
Ik ben erg benieuwd naar jouw filmpjes. Gewoon lekker uitproberen joh, wordt vast leuk!
Leuk filmpje! Ik lees de laatste tijd best wat blogs over Mechelen en ik zou er graag zelf een keer heen willen. Wie weet deze winter.
Mechelen is echt leuk Jenny, je vindt het daar vast tof! Zeker eens een tripje boeken!
Super leuk dat jullie steeds video’s maken de laatste tijd. Heel leuk om te kijken en super gaaf met de dronebeelden! Mooi speeltje hea!? 🙂
Een filmpje geeft een erg toffe herinnering aan je reis. Alsof je nog een keer op reis bent. Heel waardevol! Hier zat nog maar een kort droneshot in, waarschijnlijk wordt dat alleen maar meer. Vanaf volgende week kunnen we aan de slag in Zweden! #zinin
Wat heb je dit mooi gefilmd. Gebruiken jullie een stabilisator? Het is zo mooi steady! Mechelen lijkt me een leuke stad, nog niet geweest.
De credits zijn voor Jan, want hij filmt meestal. Zonder stabilisator. Hij heeft een vaste hand 😉 Mechelen is echt heel leuk!
Oh, dat vind ik echt knap hoor! Ik heb ook een redelijk vaste hand, maar zo strak kan ik echt niet filmen 🙂
Hey gaaf je hebt een drone! Brutaal vraagje, waar film jij mee? Je filmt altijd zo mooi stabiel! Ik heb echt geen vaste hand, moet echt eens op zoek naar een stabillisator ofzo.
Jaaaa, we hebben een drone! Jan filmt met zijn Nikon spiegelreflex, maar ook met zijn iPhone 7 Plus. Hij heeft een vaste hand denk ik 😉