Als het mooi weer is, is het heerlijk om de drukte van de stad te ontvluchten. In Groningen is Paviljoen Kaap Hoorn de ideale plek om te genieten van de zon, aan het water!
Toen in nog niet in Groningen woonde, maar er al wel werkte, werd het mij al snel duidelijk dat Kaap Hoorn dé place to be is. Het paviljoen aan het Hoornse Meer heeft dan ook een toplocatie. Vanaf ons huis is het 7 kilometer fietsen, maar we besloten een eindje om te rijden door natuurgebied de Onlanden. Toen we na 16 kilometer aanschoven op het zonnige terras waren we best hongerig.
Een broodje met een ijsje
De menukaart van Kaap Hoorn voor de lunch is niet heel uitgebreid. Het was even zoeken, omdat ik geen vlees en vis eet. Gelukkig was het Eko broodje met geitenkaas, rucola, ahornsiroop en macadamianoten wel errrrg lekker. Ik vond het wel een wat karige lunch, vooral ten opzichte van de Clubburger Kaap Hoorn van manlief. Gelukkig aten we op de terugweg nog een goddelijk ijsje bij Il Gusto Italiano. Op de dinerkaart staat als vegetarisch gerecht kaasfondue. Die wil ik graag nog eens proberen!
Ligstoelen aan het water
Paviljoen Kaap Hoorn heeft sinds kort een extra groot terras. De fijne loungesfeer is tot in detail doorgevoerd met mooie meubels en een knusse sfeer. Langs het water vind je er relaxte stoelen, ligbedden en vuurkorven. Bij de hippe Beachbar bestel je een heerlijke cocktail of een lekkere snack. Er worden ook regelmatig leuke evenementen georganiseert. Echt de perfecte plek om de drukte van de stad te ontvluchten dus! Vanuit de stad is het ook ongeveer 7 kilometer fietsen naar deze te gekke plek. Met de auto of bus ben je er zo!
Op naar Paviljoen Kaap Hoorn!
Kaapse Baan 1, 9752 XP Haren (Groningen)
Website Kaap Hoorn
Facebook Kaap Hoorn
Kijk ook bij mijn pagina met hotspots voor meer leuke café’tjes en restaurants!
Kaap Hoorn is zo leuk, ik kom er graag, ook bij de leuke feestjes die ze een paar keer per jaar hebben! Terecht een hotspot.
Het is er zelfs nóg leuker geworden met het extra grote terras en die fijne ligbedden. Echt de ideale plek om te ontspannen 🙂 Met een bootje op het Hoornse Meer / Paterswoldsemeer lijkt me trouwens ook errug tof!
Wat een heerlijk plekje! Zoiets hebben we ook in Utrecht, maar ik ga er nooit naartoe. Geitenkaasje ziet er trouwens heerlijk uit, honger!
Ja, toffe plek hé Stéphanie! Ik zag op een blog ook al een gave plek in Rotterdam voorbij komen. Zo met die ligbedden erbij echt de perfecte chillplek! En het uitzicht blijft prachtig!
Ik ben hier maar een keer geweest en niet in zo’n mooie dag maar de uitzicht blijft inderdaad mooi.
Ik ben er in november ook eens geweest, met wat minder goed weer. Maar binnen is de sfeer ook érg fijn, en het uitzicht is zeker mooi. Echt de perfecte plek!
Ziet eruit als een heerlijk plekje.
Dat is het ook echt Eva!
Hihi, ik was hier tijdens mijn introductie, op de ochtend na een groot feest, dus ik herinner het me vooral als goede plek om uit te brakken. Ziet er tof uit wel! Jammer dat ze niet zo veel vegetarische opties hadden 🙁
Haha, mooi herinnering dus 😉 Ik hoop dat de vega opties nog wel wat uitgebreid worden. *duim duim*
Grappig… ik ken het bestaan maar ben er zelf nog nooit geweest. Misschien toch maar eens naar toe op een zondagmiddag…
Moet je echt eens doen Wanda, heel fijne plek! Er zitten trouwens meer toffe restaurants rond het Paterswoldsemeer, bij De twee Provinciën kan je ook erg goed eten!
Wat een heerlijke plek lijkt me dat! Helaas woon ik niet echt om de hoek, maar wie weet voor als we een keer een weekendje in de buurt zijn..
Als je in de buurt bent, moet je hier zeker even fijn genieten Anita!
(en met mij afspreken natuurlijk!!)